
Крісло кемпінгове Outwell Clements XL (410132) максимальне навантаження: 200 кг швидке складання та розкладання
6 999 ₴
6 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931734
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло кемпінгове Outwell Clements XL (410132) максимальне навантаження: 200 кг швидке складання та розкладання
Крісло кемпінгове Outwell Clements — це кемпінгове крісло преміум класу, розроблене для максимального затишку на природі. Завдяки широкому сидінню, м’якому наповнювачу, регульованій спинці та надійному алюмінієвому каркасу, воно забезпечує винятковий рівень комфорту під час тривалого відпочинку. Ідеально підходить для кемпінгів, саду або пікніків.
Outwell — це провідний данський бренд кемпінгового обладнання, який спеціалізується на розробці інноваційних і якісних товарів для сімейного відпочинку на природі. Компанія була заснована в 1995 році Генріком Аренсом (Henrik Arens), який побачив потребу в доступному та надійному спорядженні для сімейного кемпінгу. Outwell відома своїми численними інноваціями, які покращують досвід кемпінгу: Wind Stabilizer System, One-go Inflation, Quick & Quiet, Night Light System. Сьогодні продукція Outwell представлена в понад 45 країнах світу. Бренд продовжує впроваджувати інновації, зберігаючи фокус на якості, функціональності та комфорті для сімейного відпочинку на природі. Якщо ви шукаєте надійне та зручне спорядження для кемпінгу, Outwell пропонує широкий асортимент товарів, які зроблять ваш відпочинок незабутнім.
Основні характеристики
- Тканина: 540D brushed поліестер (верхній шар), м’яка піна (середній шар), 300×600D поліестер (задній шар)
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Каркас: алюміній із порошковим покриттям
- Розміри (Ш × Г × В): 74 × 77 × 121 см
- Упакований розмір: 74 × 103 × 11 см
- Висота сидіння: 47 см
- Вага: 5,3 кг
- Колір: чорно-сірий
Особливості
- 7 позицій регулювання спинки для індивідуального вибору положення
- Широке сидіння з м’якою піною для максимального затишку та теплоізоляції
- Тканина з приємною текстурою та водовідштовхувальним ефектом (без PFAS)
- Ергономічна форма для природного положення голови, шиї та поперекового відділу хребта та дизайн підлокітників зі зручним захопленням
- Швидке складання та розкладання — без інструментів
- Виняткова стійкість кольору до світла та ультрафіолетового випромінювання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1210 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 770 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Підсклянник | 0 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 740 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5709388128317 |
| Артикул | 931734 |
| Вага (кг) | 5,3 кг |
| Тип | Крісла |
| Габарити упаковки | 74 × 103 × 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Крісло |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 200 |
| Матеріал конструкції | 540D матовий поліестер (верхній шар), м'яка піна (середній шар), 300×600D поліестер (задній шар) |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Розміри | 74 × 77 × 121 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 6 299 ₴






