
Крісло кемпінгове Outwell Catamarca XL (470470) надзвичайно широке сидіння не потрібна збірка сталевий каркас
2 699 ₴
2 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931738
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло кемпінгове Outwell Catamarca XL (470470) надзвичайно широке сидіння не потрібна збірка сталевий каркас
Насолоджуйтесь життям, сидячи в розкладному кріслі Outwell Catamarca. Його каркас виконаний із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Спинка та м'які підлокітники забезпечують комфорт при сидінні. Крісло кемпінгове Outwell Catamarca ідеально підходить для відпочинку на природі з друзями, у нього є підсклянник та чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Outwell — це провідний данський бренд кемпінгового обладнання, який спеціалізується на розробці інноваційних і якісних товарів для сімейного відпочинку на природі. Компанія була заснована в 1995 році Генріком Аренсом (Henrik Arens), який побачив потребу в доступному та надійному спорядженні для сімейного кемпінгу. Outwell відома своїми численними інноваціями, які покращують досвід кемпінгу: Wind Stabilizer System, One-go Inflation, Quick & Quiet, Night Light System. Сьогодні продукція Outwell представлена в понад 45 країнах світу . Бренд продовжує впроваджувати інновації, зберігаючи фокус на якості, функціональності та комфорті для сімейного відпочинку на природі. Якщо ви шукаєте надійне та зручне спорядження для кемпінгу, Outwell пропонує широкий асортимент товарів, які зроблять ваш відпочинок незабутнім.
Особливості:
- Надзвичайно широке сидіння
- 2 підсклянники
- Широкі регульовані підлокітники
- Конструкція не потребує збирання.
- Високоміцний довговічний сталевий каркас
- Розкладається та складається за лічені секунди
- Не потрібна збірка
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
Основні характеристики
- Максимальне навантаження - 150 кг.
- Висота сидіння - 45 см.
- Тканина: 300 x 600D перероблений та тиснений поліестер
- Рама: Сталь з порошковим покриттям
- Розмір: 90 x 62 x 96 см (ШxГxВ)
- Розмір упаковки: 23 x 20 x 96 см
- Вага: 4,1 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 620 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Підсклянник | 2 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 900 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5709388146915 |
| Артикул | 931738 |
| Вага (кг) | 4,1 кг |
| Вага в пакованні, кг | 5 кг |
| Тип | Крісла |
| Габарити упаковки | 23 x 20 x 96 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал конструкції | 300 x 600D embossed polyester |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Розміри | 90 x 62 x 96 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 2 449 ₴





