
Намет короповий RANGER Gazebo Lux 3-mann (Арт. RA 6665) ідеальне рішення для риболовлі, тривалих виїздів і комфортного відпочинку
19 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: RA6665
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет короповий RANGER Gazebo Lux 3-mann (Арт. RA 6665) ідеальне рішення для риболовлі, тривалих виїздів і комфортного відпочинку
- Швидке встановлення однією людиною — завдяки міцним алюмінієвим стійкам з автоматичними защіпками Speedup Lock, дає змогу легко встановити (або скласти) намет одній людині за лічені хвилини.
- Відмінна вентиляція — купол з протимоскітними сітками та накидка створюють повітряний прошарок для свіжого повітря навіть у разі, коли намет повністю закрито в дощову погоду.
- Захист від негоди — водонепроникність 8000 мм, додаткові розтяжки, штормові кілочки, що вкручуються в ґрунт.
- Функціональні входи — 2 повнорозмірні (спереду та ззаду) з можливістю використання як козирок.
- Максимальна трансформація — усі бічні стінки можна згорнути, створивши відкритий простір, можливість повністю відкрити намет як альтанку.
- Практичність для рибалок — два фіксатори на липучках для вудлищ, знімна водонепроникна підлога на блискавці.
- Просторе розміщення — вміщує два коропові ліжка та додаткове спорядження.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Вентиляційні вікна |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Квадратна |
| Вага | |
| Вага | 18 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 310 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 310 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | ПВХ |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувацькі характеристики | |
| Доставка | Нова пошта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴











