
Сумка-візок Rolser I-Bag MF 4.2 Tour Plus Negro (IBG002-1023) рекомендоване навантаження - 25 кг внутрішня кишеня на блискавці
7 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931827
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser I-Bag MF 4.2 Tour Plus Negro (IBG002-1023) рекомендоване навантаження - 25 кг внутрішня кишеня на блискавці
Сумка-візок Rolser I-Bag MF 4.2 Tour Plus Negro (IBG002-1023) - це сучасний візок для покупок, створений для тих, хто цінує комфорт, надійність та зручність у повсякденному житті. Він адаптується до будь-якої ситуації — від прогулянки до великого шопінгу,завдяки легкій алюмінієвій конструкції, регульованій ручці та продуманій системі пересування на 2 або 4 колесах. В положенні на 2 колесах візок можливо тягнути позаду, коли він порожній. В положенні на 4 колеса — штовхати попереду, коли він завантажений.
Модель оснащена регульованою ручкою з м’якою накладкою з EVA-матеріалу забезпечуючи максимальний комфорт під час використання. Маневрені передні колеса, що повертаються забезпечують легке керування.Сумка об’ємом 45 літрів виготовлена з міцного поліестеру, має дві внутрішні та одну зовнішню кишеню на блискавці для дрібниць. Візок легко складається, займаючи мінімум місця при зберіганні.
Рекомендоване навантаження до 25 кг, при цьому вага самого візка лише 3,4 кг.
Особливості:
- Рама з алюмінію, складана передня основа для компактного зберігання.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Розміри сумки: 36 х 19 х 66 см.
- Сумка знімна.
Розміри (у розкладеному стані) Ш х Д х В:
- на 4 колеса: 41 × 56 × 98 см.
- на 2 колеса: 41 х 34 х 105 см.
Розміри (у складеному стані) Ш х Д х В: 41×23×90 см.
- Колеса: 4 шт, з яких 2 поворотних.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 1050 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 340 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 45 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
- Ціна: 7 499 ₴







