
Окуляри захисні з ущільнювачем Pyramex V2G (gray) Super Anti-Fog H2MAX, сірі видиме світло - 23% світлофільтр UV400
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: PM-V2G-GR1M
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри захисні з ущільнювачем Pyramex V2G (gray) Super Anti-Fog H2MAX, сірі видиме світло - 23% світлофільтр UV400
Універсальні балістичні захисні окуляри з можливістю установки діоптрій
Захисні окуляри V2G від Pyramex (США)Характеристики:
- колір лінз - чорний;
- видиме світло - 23%;
- матеріал лінзи - полікарбонат ( Meets Military Specifications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- H2MAX Anti-Fog покриття (новітня технологія захисту від запотівання);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- м'які носоупори (інтегровані в ущільнювач);
- хороша оглядовість;
- бездоганний бічний захист.
Особливості:
- м'який неопреновий ущільнювач (захист від вітру і пилу);
- ущільнювач володіє вогнетривкими властивостями (важливо при роботі з болгаркою або зварюванням);
- універсальне кріплення (окуляри на ремінці з замочком; ремінець регулюється по довжині і може бути замінений на дужки, які входять в комплект поставки);
- ущільнювач теж зйомний (тобто. Дана модель є універсальною, адже ці окуляри одночасно є окулярами закритого типу і відкритого, т. е. можуть використовуватися як з ущільнювачем, так і без; як з ремінцем, так і з дужками);
- регулювання кута нахилу дужок (дозволяє відрегулювати окуляри з урахуванням індивідуальних анатомічних особливостей);
- регулювання дужок по довжині;
- регульований кут атаки лінз (дозволяє компенсувати зазори на обличчі, і забезпечити більш надійний захист від дрібних фрагментів);
- отвори у верхніх куточках лінз (додаткова вентиляція).
При необхідності спортивні захисні окуляри Pyramex V2G можуть бути доукомплектовані діоптричною вставкою
(вставкою під коригувальні лінзи з діоптріями). Можна придбати додатково.
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
- MIL-PRF 32432
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,1 мм |
| Розмір оправи | 143 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 81,1 x 54 мм |
| Ширина моста | 15 мм |
| Вага | 38 г |
Сфери застосування:
- велосипедні окуляри
- окуляри для downhill і т.д.
- окуляри для полювання
- окуляри для мотоциклістів
- окуляри для їзди на квадроциклі
- окуляри для бігу
- стрілецькі окуляри
- військові окуляри
- лижні окуляри як альтернатива лижній масці;
- окуляри для стрибків з парашутом;
- різні види спорту
- захисні окуляри для робітників;
і так далі.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Маска |
| Тип вентиляції | Бічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Діоптрії | Діоптрична вставка (rx-insert) |
| Захист від запотівання | Anti-Fog покриття |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Сміцне покриття |
| Дзеркальне покриття | Без дзеркального покриття |
| Наявність ущільнювача | З ущільнювачем |
| Підвищена ударостійкість | Балстичні лінзи (MIL PRF), Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Темні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






