
Окуляри захисні з ущільнювачем Pyramex V2G+RX (indoor/outdoor mirror) Anti-Fog, дзеркальні димчасті захисні окуляри
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: RX-1800-IO1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри захисні з ущільнювачем Pyramex V2G+RX (indoor/outdoor mirror) Anti-Fog, дзеркальні димчасті захисні окуляри
Універсальні балістичні окуляри з діоптричною вставкою від американського бренду Pyramex.
В комплекті:
- металева діоптрійна вставка Pyramex RX1800;
- димчасті захисні окуляри Pyramex V2G (дзеркальні напівтемні).
Характеристики окулярів:
- колір лінз - димчастий (тонована дзеркальна лінза із 50% затемненням);
- матеріал лінз - протиударний полікарбонат (балістичний стандарт MIL-PRF-32432);
- H2X Anti-Fog покриття проти запотівання;
- захист від подряпин (покриття H2X подовжує термін експлуатації окулярів);
- УФ фільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- чудовий фронтальний і боковий захист без обмеження огляду.
Особливості комплекту:
- якісна металева діоптрійна вставка Pyramex RX1800 (легкосплавна на гвинтах, а не з дешевого пластику, як у більшості випадків);
- м'який неопреновий ущільнювач захищає від вітру і пилу;
- універсальне кріплення 2в1 (змінні ремінець і дужки в комплекті);
- довжину ремінця можна регулювати;
- спеціальний плаский замочок на ремінці полегшує користування із шоломом чи каскою;
- дужки мають регулювання по довжині;
- регулюється і кут нахилу дужок (таким чином можна зафіксувати навіть потрібний нахил лінз);
- конструкцією передбачені спеціальні невеликі щілини для мікроциркуляції повітря;
- а ще можна регулювати вентиляцію окулярів за допомогою кріплень рамки ущільнювача по всьому його периметру;
- неопреновий ущільнювач володіє вогнетривкими властивостями (корисно при роботі з болгаркою, зварюванням, іскрами і тд.);
- доречі, за необхідності він знімається повністю (але якщо ущільнювач зняти, то діоптричну вставку не буде до чого кріпити).
Додаткові можливості та переваги:
- Якщо колись виникне потреба оновити улюблену модель, то можна буде ці окуляри купити дешевше (окремо без діоптрій).
- Хоча це не окуляри зі змінними лінзами, але є можливість придбати ще такі ж з іншим кольором лінз.
- Так окремо на вибір можна купити окуляри: жовті, темні, прозорі або димчасті-дзеркальні.
- Користуватися почергово двома окулярами набагато зручніше ніж кожен раз міняти лінзи (та ще й постійно витирати відбитки пальців).
- Діоптричну вставку без великих зусиль можна переставляти між окулярами або просто дозамовити ще одну при бажанні.
- Pyramex V2G продаються в США вже більше 15 років, тож можна розраховувати, що і в Україні вони будуть доступні ще дуже довго.
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- MIL-PRF 32432 (балістичний стандарт захисту)
- CE EN166 Certified
- ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
Параметри від виробника:
| Товщина лінзи | 2,1 мм |
| Розмір оправи | 143 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 81,1 x 54 мм |
| Ширина моста | 15 мм |
| Вага | 38 г |
Приклади сфер застосування:
- тактичні окуляри
- окуляри для стрільби
- окуляри для тиру
- окуляри для полювання
- захисні окуляри для роботи з болгаркою
- велосипедні окуляри
- окуляри для даунхілу (downhill)
- окуляри для мотоциклу
- окуляри для їзди на квадроциклі
- окуляри для стрибків з парашутом
- лижні окуляри замість лижної маски

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Колір лінз | Димчастий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Тип вентиляції | Бічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Діоптрії | Діоптрична вставка (rx-insert) |
| Захист від запотівання | Anti-Fog покриття |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Сміцне покриття |
| Дзеркальне покриття | Дзеркальні лінзи |
| Наявність ущільнювача | З ущільнювачем |
| Підвищена ударостійкість | Балстичні лінзи (MIL PRF), Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Светлые, Універсальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴











