
Сумка-шопер Rolser B Bag LN Negro (SHB029-1023) містка та міцна багатофункціональна сумка-тоут, розроблена для перенесення
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931972
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-шопер Rolser B Bag LN Negro (SHB029-1023) містка та міцна багатофункціональна сумка-тоут, розроблена для перенесення
Сумка-шопер Rolser B Bag LN Negro (SHB029-1023) - це містка та міцна багатофункціональна сумка-тоут, розроблена для зручного перенесення особистих речей і покупок. Вона ідеально підходить для повсякденних завдань, таких як походи в магазин, поїздки на пляж, спортзал, пікніки та інші потреби.
Це більше, ніж сумка — це поєднання вишуканого дизайну, бездоганної якості та щоденного комфорту.
Легка, міцна та супер-зручна – ідеальний варіант на кожен день.
Без внутрішніх кишень та складних елементів – просто функціональна сумка, яку легко використовувати та чистити.
Простота форми, витончені лінії та преміальний характер — у всьому відчувається стиль, який не потребує зайвих слів.
Вибір, що підкреслює ваш смак.
Особливості:
- Розміри 39 × 19 × 38 см (ширина × глибина × висота)
- Об'єм: 28 л.
- Вага: близько 0,52 кг.
- Без кишень.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.52 г |
| Висота | 380 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 190 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Об`єм | 28 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шопер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 799 ₴





