
Бігова доріжка напівпрофесійна складана 3.5 к.с. HSF-253D-C нахил 15%, до 20 км/год із навантаженням до 150 кг
69 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00023715
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бігова доріжка напівпрофесійна складана 3.5 к.с. HSF-253D-C нахил 15%, до 20 км/год із навантаженням до 150 кг
- Потужність двигуна: 3.5 л. с.
- Діапазон швидкостей: 1.0-20 км/год
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Дисплей: кольоровий LCD з підсвіткою
- Функції нахил, швидкість, дистанція, калорії, час, пульс
- USB-вхід з інтерфейсом керування
-
Зміна кута нахилу полотна за допомогою електропривода від 0 до 15%
- 18 попередньо встановлених програм, 3 користувацькі програми, 4 режими тренувань, програма вимірювання тілесного жиру.
- Ключ аварийной остановки
- Сенсорні датчики вимірювання пульсу
- Вбудовані в консоль кнопки миттєвого вибору швидкості та кута нахилу.
- Фірмова система амортизації бігової поверхні мінімізує навантаження на суглоби
- Система складання обладнана гідравлічним поршнем із замком.
- Транспортувальні ролики гарантують комфортне й безпроблемне переміщення тренажера
- Бігове полотно: 151х53 см
- Габарити: в розкладеному вигляді 205 х 90 х154 см
- Вага: 111 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 151 см |
| Ширина полотна | 53 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Вбудований вентилятор, Підставка для аксесуарів, Транспортувальні ролики |
| Вага | 111 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 190 см |
| Висота | 154 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 500 ₴




