
Лава універсальна (для Жима І Преса) 300 KG регульована для дому та спортзалу з навантаженням до 300
4 070 ₴
3 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: WCG-000.1010
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава універсальна (для Жима І Преса) 300 KG регульована для дому та спортзалу з навантаженням до 300
Ця лава задовольнить вимогливих користувачів. Вона характеризується стабільною конструкцією, високою якістю матеріалів і точним виконанням. Каркас виготовлений із міцних сталевих профілів із порошковим напиленням, яке гарантує довговічність обладнання. Для зручності та комфорту під час тренувань, спинка та сидіння оббиті м'яким піноподібним матеріалом. 5 рівнів регулювання кута нахилу спинки дають змогу виконувати широке різноманіття силових вправ. Лава регульована WCG-1010 призначена для виконання вправ з гантелями, штангою, для м'язів грудей, преса та рук. Має універсальну багатофункціональну конструкцію з можливістю регулювання кута нахилу спинки. Універсальна складана лава для тренування м'язів спини, черевного преса, верхнього плечового пояса та ніг.
Вправи: жими та тяги з гантелями, прес
Особливості:- Довговічність і надійність. Посилена міцна конструкція та зносостійкі матеріали гарантують довгий життєвий термін.
- Зручність зберігання. Компактна складана конструкція для економії місця у квартирі.
- Комфорт використання. Конструкція та матеріали сидінь і спинок забезпечують максимально комфортні тренування.
- Лава універсальна WCG-1010 поєднала в собі лаву для жиму та лаву для преса.
Технічні характеристики:
- Максимальне навантаження: 300 кг.
- 5 рівнів регулювання спинки.
- Вага: 15 кг.
- Складана конструкція.
- Загальна довжина: 124 см
- Загальна ширина: 33 см
- довжина спинки: 75 см
- Спинка ширина 26 см
- Довжина сидіння: 31 см
- Ширина сидіння: 25 см
- Конструкція профілів 50 х 50 х 2 мм

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина сидіння: | 31 см |
| Довжина спинки: | 75 см |
| Висота лави рами від землі: | 41 см — 52 см |
| товщина спинки та сидіння: | 6 см |
| Ширина спинки | 26 см |
| Загальна довжина | 124 см |
| Загальна ширина | 33 см |
- Ціна: 3 349 ₴










