
Лава тренувальна для жиму лежачи регульована MAGNUS MC-L005 для дому та спортзалу з навантаженням до 270 кг
2 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: WCG-005
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лава тренувальна для жиму лежачи регульована MAGNUS MC-L005 для дому та спортзалу з навантаженням до 270 кг
Регульована лава WCG - 005 має систему блокування і стелаж під спинкою, яка забезпечує відповідний розподіл навантаження й величезну витривалість.
Лава має 6-рівневе регулювання спинки досягає 90 градусов (прямого кута) для вправ верхніх частин рук і грудей — то дуже важливо в таких лавах. Стабільна та міцна конструкція дає змогу вичавлювати на цій лавці дуже велику вагу (190 кг у горизонтальному положенні та 120 кг — під кутом, з огляду на середню вагу користувача в 120 кг).
Також лавка розрахована на прикріплення додаткових елементів, як-от парта для тренування біцепсів, тяга та стійки під штангу. Це забезпечує повноцінні тренування, у яких Ви тренуєте практично всі частини вашого тіла.
- Максимальне навантаження — 200 кг (враховуючи вагу користувача)

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnus |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 18 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 270 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴






