
Лава тренувальна для жиму лежачи регульована WCG-004 зі стійкою для дому та спортзалу з навантаженням до 270 кг
3 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: WCG-000.004
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лава тренувальна для жиму лежачи регульована WCG-004 зі стійкою для дому та спортзалу з навантаженням до 270 кг
Комплект лави зі стійками WCG — чудовий вибір для тих, хто активно займається вправами зі штангою. Міцна конструкція дасть змогу витримати штангу до 170 кг (штанга до комплекту не входить). Лава WCG можна додатково укомплектувати приставкою Скотта. Купіть комплект Профі WCG у свій спортивний зал за найкращою ціною і Ви отримаєте снаряд найвищої якості, який дасть вам змогу безпечно виконувати вправи зі штангою.
Залучні групи м'язів:
- М'язи грудей,
- Трицепс
- Передні дельтоподібні м'язи.
Характеристики:
- Міцна конструкція, яка виготовлена з неіржавкої сталі;
- Використання матеріалів високої якості;
- Амортизувальні підп'ятники, які не потребують кріплення до підлоги.
- Сидіння з багатошарової фанери;
- Наповнювач — двошаровий пінополіуретан, який не піддається деформації;
- Оббивка — штучна шкіра високої якості;
- Покриття — порошкова емаль з електростатичним напиленням.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 27 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 270 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴








