
Бігова доріжка електрична складана WCG-H0058 1,5 л.с., до 14 км/год для дому та спортзалу з навантаженням 110 кг
17 797 ₴
- Немає в наявності
- Код: H0058
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бігова доріжка електрична складана WCG-H0058 1,5 л.с., до 14 км/год для дому та спортзалу з навантаженням 110 кг
Модель з ультрасучасним дизайном, оригінальною системою складання та високою якістю виготовлення.
Консоль керування.
Являє собою світлодіодний дисплей із чорною акриловою поверхнею. П'ять окремих екранів виводять усю необхідну під час тренування інформацію: швидкість, час тренування, пройдена відстань, кількість пройдених кроків, пульс, калорії. Консоль регулюється за кутом нахилу в діапазоні від 0 до 90°.
Мультимедіа.
Два динаміки потужністю 10 Вт, порт USB і mini-Jack 3.5 мм для під'єднання плеєра або будь-якого ґаджета дадуть змогу послухати милий трек під час тренування. Керування треками та настроювання гучності звуку можливе за допомогою клавіш на консолі керування тренажером. Гумовий бортик перед дисплеєм дає змогу зафіксувати ґаджет на консолі.
Технічні характеристики WCG-H0058
- Остання версія сенсорного екрана
- Швидкість до 14 км/год
- Довжина полотна 125 см
- Надійний двигун забезпечить тиху та стабільну роботу.
- У біговій доріжці є колонки та введення: USB, SD, під'єднання MP3 з телефона або іншого зовнішнього пристрою (кабель у комплекті).
- постійна потужність двигуна: 1,5 л.с.
- Максимальна потужність двигуна 3.0 л.с.
- швидкість 0,8-14 км/год
- широка нековзна рухома стрічка — 45 см
- РК-дисплей: час, швидкість, відстань, калорії, пульс;
- Входи: USB, SD, MP3, роз'єм для навушників (джек кабель-роз'єм у комплекті)
- Імпульсні виміри: сенсорні датчики
- Зміна швидкості на ручках або на головній панелі
- Система безпеки: магнітний ключ
- 12 навчальних програм вшитих у доріжку.
- Телескопічна система
- Складана конструкція.
- Транспортні колеса
- Місце для телефона, планшета
- Сертифікати: CE, RoHS
- Інструкція (на українською,англійською)
- Гарантія:
- 12 місяців, 3-річна гарантія на сталеві елементи
Вага та розміри бігової доріжки:
- Розміри полотна: 45x125 см
- Макс. вага користувача: 110 кг
- Вага пристрою: 55 кг
- Розміри упакування: 1670 x 840 x 220 мм

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,6 - 3 |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 120 см |
| Ширина полотна | 45 см |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Вбудований вентилятор, Аудіосистема, Транспортувальні ролики |
| Вага | 55 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 17 797 ₴










