
Гойдалка-тарзанка дитячі на мотузці КВТ (Бельгія) для дому, саду та ігрових майданчиків із навантаженням до 70 кг
510 ₴
- Немає в наявності
- Код: 610.000.002
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гойдалка-тарзанка дитячі на мотузці КВТ (Бельгія) для дому, саду та ігрових майданчиків із навантаженням до 70 кг
Сидіння для дитячих комплексів, а також великий вибір аксесуарів за суперціною
Пам'ятаєте, як Ви в дитинстві грали пластиковою тарілкою? А як зображували Тарзана, катаючись на мотузковій гойдалці, закріпленій, наприклад, на дереві? Переглянувши наші гойдалки, дитячі Тарзанки напевно мали вас залучити. Її конструкція геніально проста, та й ціна на такі дитячі гойдалки зовсім невисока. Купивши дитячі гойдалки для вулиці, ви станете щасливим володарем гідної розваги та засобу для фізичного розвитку свого чада.
Сидіння:
- Безпечно витримувати навантаження дорослого.
- Діаметр 280 мм
- Гойдалка стійка до атмосферних впливів і УФ-променів.
- Простота в установленні. Свинг — це зручно!
- Яскраві кольори для дитячого майданчика!
Канати:
- Канати синтетичні. Оцинковані металеві частини. Стійкий до корозії.
- Канати надзвичайно міцні, завтовшки 10 мм.
- Довжина мотузки регулюється 115-190 см.
- Swing можуть бути підвішені на висоті 175-250 см.
- Колір коричневої мотузки.
- Металеві деталі виготовлені з поцинкованої сталі, стійкої до корозії!

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBT |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип гойдалки | Гойдалки-тарзанка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Довжина | 28 см |
| Вага | 2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Регулювання за висотою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴






