
Лава тренувальна для жиму лежачи WCG 0055 складана, регульована для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
5 099 ₴
4 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0055.000.000
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна для жиму лежачи WCG 0055 складана, регульована для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
Лава WCG 0055 ця спортивна лава, обладнана важелями "батерфляй" для розвитку м'язів грудей і спини та блоком для тренування ніг, являє собою повноцінний багатофункціональний силовий тренажер для дому складаної конструкції.
Покриття тренажера стійке до механічних пошкоджень і ударів, воно зберігатиме чудовий зовнішній вигляд під час усього терміну використання. Міцна сталева конструкція з профілів 40х40 мм. Місця такої силової тренажера займе небагато, його складана конструкція дає змогу підняти та зафіксувати лаву вертикально, так лава не захаращуватиме навіть маленьку кімнату.
Лава для жиму WCG 0055 з тренажером для ног і батерфлею
Основні характеристики:
- розміри сидіння: 29 х 29 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 90 х 29 (Д х Ш)
- габарити лави: 145 х 123 х 114 см (Д х Ш х В)
- профіль: 40 х 40 мм
- 3 кути нахилу спинки сидіння
- Макс. вага користувача До 120 кг
- рекомендований максимальний зріст користувача: 190 см
- максимальне навантаження на стійки: 140 кг
- Відстань між стійками: 60см
- Тренажер обладнаний важелем для тренування ніг, максимальне навантаження до 40 кг.
- вага лави 18 кг
- Складається для економії місця
- Інструкція українською
- Гарантія 2 роки.
Ось основні функції та можливості тренувань, які гарантує лава для вправ:
Жими лежачи
Баттерфляй (Поворотні важелі обох сторін від лави)
Важіль для тренування м'язів ніг ( згинання та розгинання ніг у колінному суглобі)
Вищезазначені елементи сприяють швидкому розвитку м'язів грудної клітки, литок і стегон.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18 кг |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 см |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 123 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція | Складана |
- Ціна: 4 299 ₴








