
Канатна дорога Дитячий Зіп Лайн для Підвісна канатна дорога-тарзанка 30 м для вулиці та приміщень
4 198 ₴
3 400,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-136
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Канатна дорога Дитячий Зіп Лайн для Підвісна канатна дорога-тарзанка 30 м для вулиці та приміщень
Підвісна канатна дорога-тарзанка стане улюбленою розвагою для вашої дитини! Канатний спуск — це 30 метрів захопливого та веселого, але водночас безпечного польоту!
Дитяча канатна дорога WCG потрібна Вам для перетворення Вашого заднього двору на ігровий майданчик просто неба. Здивуйте свою дитину. Наш zipline приваблює дітей до активної гри та допомагає їм розвивати силу, атлетизм і рівновагу.
Підвісний зиплайн (Zip Line) S від WCG являє собою воістину унікальний дизайн, який приносить задоволення від канатних доріг у вашому власному задньому задньому дворі.
Дитяча канатна дорога легко монтується на будь-яке дерево. Корпус зі сталі, всередині якої дуже міцний металевий канат. Ручки мають протиковзну поверхню.

Основні характеристики:
- Материал каната: сталевий трос 4 мм
- Тримач троса: оцинкована сталь
- Розміри троса: довжина 30 м, Ø 4 мм
- Цвет: зелений
- Механізм для натягування каната: неіржавка сталь
Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBT |
| Країна виробник | Бельгія |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Мінімальний вік дитини | 3 років |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Диаметр Каната | 4 мм |
| Довжина Котушки | 266 мм |
| Длинна Каната | 30 м |
| Висота Котушки | 125 мм |
| Ширина котушки | 185 мм |
- Ціна: 3 400,38 ₴





