-17%

Стійка для гамака сталева 310х160х125 см WCG Каркас для Гамака для дому та вулиці з навантаженням до 220 кг
3 370 ₴
2 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: WCGR-GY
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка для гамака сталева 310х160х125 см WCG Каркас для Гамака для дому та вулиці з навантаженням до 220 кг
Стійка для гамака WCG — це незамінний аксесуар для зручного встановлення гамака. Завдяки спеціальній стійці ви завжди зможете пересунути гамак зі спеки в тінь і далі насолоджуватися приємним відпочинком.
Для підвищення стійкості металу, його покрують спеціальним полімерним покриттям, який надає каркасу чудову стійкість до погодних умов. Ви завжди можете залишати стійку на вулиці, не боячись, що дощ чи сонячні промені зіпсують її.
Каркас стійки підходить для всіх типів гамаків: одномісного, двомісного, сімейного. У комплекті зі стійкою надається весь необхідний комплект кріплень для складання стійки та встановлення гамака.
Комплектація
- Каркас — 6 сталевих елементів.
- Інструкції зі збирання.
- Монтажні кріплення.

Стійка для гамака розбірна.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Сімейний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 220 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Є |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 3100 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Вага | 22 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴










