
Спортивний комплекс турнік-бруси настінний WCG MC035 сталевий для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг.
2 650 ₴
1 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: MC-035
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спортивний комплекс турнік-бруси настінний WCG MC035 сталевий для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг.
Турнік гнутий із великим виступом призначений для підтягування з різним хватом, вправ на прес, підняття ніг, підтягування за голову в домашніх умовах. На брусах віджимаються. М'які опори під руки та спину сприяють комфортному виконанню вправ на м'язи преса. Ручки турніка та брусів виготовлені з неопрену, який не тільки приємний на дотик, він вбирає вологу та не дає рукам прослизати.
Призначений як для дітей, так і для дорослих.
- Максимальна вага користувача 120 кг.
- Довжина турніка: 110 см.
- Винос турніка: 42 см.
- Винос брусів від стіни: 60 см, щирина схоплення 55 см.
- Матеріал: метал.
- Покриття: статична (порошкова) фарба
- Гарантія 12 місяців
Переваги
![]() |
Стильна та надійна багатофункціональна |
![]() |
Турнік для підтягувань із вигнутими |
![]() |
Ручки-упори для віджимань повернені під |
![]() |
Щільні опори для спини та рук |
![]() |
Завдяки складаній конструкції стійки, |
![]() |
Відповідає міжнародним стандартам безпеки EN 957-1 та EN 957-4 |

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік, Бруси |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 60 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 1 949 ₴










