
Спортивний турнік настінний 110х63 см WCG MC40 сталевий для дому та спортзалу з навантаженням до 150 кг
1 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: MC-040
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спортивний турнік настінний 110х63 см WCG MC40 сталевий для дому та спортзалу з навантаженням до 150 кг
Перевагою цього професійного тренажера є зручне настінне кріплення, міцна конструкція та п'ять різних схоплень.
Найважливішим є ваша безпека під час тренування й задоволення тренування. Тому наше обладнання виготовлене з високоякісної сталі. Завдяки використанню профілю завтовшки 2 мм у конструкції. порошкові покриття. Порівняйте наш продукт з іншими пропозиціями та переконайтеся, що ви робите гарний вибір.
Коли ви тренуєтеся, ви потребуєте багато чого від себе. Тому ви очікуєте, що ваше обладнання ніколи не підведе вас і стане якомога універсальнішим. І передусім абсолютно безпечно. Це багатофункціональна. Під час його розроблення ми використовували знання та досвід викладачів бодибілдингу. Ми використовували матеріали найвищої якості, ми подбали про сучасну стилістику.
Характеристики:
- міцність до 150 кг
- відстань від стіни 58-63 см
- встановлений на 6 дюбелях
- 2 відстані захоплення: 60 і 110 см
- гак для підвісних бокс-аксесуарів
- можливість додавання гумових тримачів
- виготовлена з високоякісної сталі.
Переваги:
![]() |
Стильна та надійна багатофункціональна |
![]() |
Турнік для підтягувань із вигнутими |
![]() |
Ручки-упори для віджимань повернені під |
![]() |
Щільні опори для спини та рук |
![]() |
Завдяки складаній конструкції стійки, |
![]() |
Відповідає міжнародним стандартам безпеки EN 957-1 та EN 957-4 |

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 58 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 63 см |
- Ціна: 1 149 ₴














