
Професійний турнік настінний WCG MC037 сталевий для дому та спортзалу з навантаженням до 160 кг
2 400 ₴
1 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: MC-037
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Професійний турнік настінний WCG MC037 сталевий для дому та спортзалу з навантаженням до 160 кг
Турнік гнутий із великим виступом призначений для підтягування з різним хватом, вправ на прес, підняття ніг, підтягування за голову в домашніх умовах.
Призначений як для дітей, так і для дорослих. Перевагою цього професійного тренажера є зручне настінне кріплення, міцна конструкція й п'ять різних схоплень.
Найважливішим є ваша безпека під час тренування та задоволення тренування. Тому наше обладнання виготовлене з високоякісної сталі. Завдяки використанню профілю завтовшки 2 мм у конструкції. Порівняйте наш продукт з іншими пропонуваннями та переконайтеся, що ви робите гарний вибір.
Коли Ви тренуєтеся, Ви потребуєте багато чого від себе. Тому ви очікуєте, що ваше обладнання ніколи не підведе вас і стане якомога універсальнішим. І передусім абсолютно безпечно. Під час розроблення турніка ми використовували знання та досвід викладачів бодибілдингу та хрестових походів і конкурентів. Ми використовували матеріали найвищої якості, ми подбали про сучасну стилістику.
Характеристики:
- Максимальна вага користувача — 160 кг.
- Довжина турніка: 115 см.
- Винос турніка: 50 см.
- Матеріал: метал.
- Покриття: статична (порошкова) фарба
- Гарантія 12 місяців
Переваги
![]() |
Стильна та надійна багатофункціональна |
![]() |
Турнік для підтягувань із вигнутими |
![]() |
Ручки-упори для віджимань повернені під |
![]() |
Щільні опори для спини та рук |
![]() |
Завдяки складаній конструкції стійки, |
![]() |
Відповідає міжнародним стандартам безпеки EN 957-1 та EN 957-4 |

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 1 899 ₴










