
Стійки під штангу регульована підлогова 154х43 см WCG PRO RG-200 для дому та спортзалу з навантаженням до 250 кг
2 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: RG-200
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стійки під штангу регульована підлогова 154х43 см WCG PRO RG-200 для дому та спортзалу з навантаженням до 250 кг
Стійки під штангу , яку ми пропонуємо у своєму ціновому діапазоні, не мають собі рівних! Виготовлені з високоякісної сталі, стійкі до пошкоджень завдяки порошковому покриттю, профілю завтовшки 2 мм.Стужки під штангу регульовані WCG PRO RG-200 виготовлені з матеріалів першого сорту, ми дбаємо про сучасний дизайн і естетичне оздоблення. Передбачені спеціальні тримачі для компактного зберігання дисків.
Регулювання на основі колеса затискача та фіксувальної скоби з високоміцної сталі, забезпечує 100% стійкість усієї конструкції. Гумові накладки на вилці стійок знижують рівень шуму та захищають їх від пошкодження.
Стійки під штангу WCG PRO RG-200 підходять для виконання широкого спектра вправ зі штангою. Дві стійки регулюються по вертикалі в 7 положеннях. Також у конструкції передбачені фіксатори для виконання вправ зі штангою в нижній зоні.
Характеристики:
- Профіль металу 40х40 мм
- Товщина 2 мм.
- Максимальне навантаження на стійки 250 кг.
- Конструкція стійок дуже міцна та надійна.
- Призначення: домашнє
- Тип: універсальна стійка під штангу
- Вправи: штанга
- Рама: посилена
- Тримачі для компактного зберігання дисків.2 трубки завдовжки 200 мм
- Габарити в робочому стані (ДхШхВ): 940-1530x510x440 мм (2 стійки)
- Регулювання висоти тримачів для штанги: 88-158 см (7 рівнів, крок регулювання 10 см)
- Вага: 20 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 см |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 43 см |
| Користувацькі характеристики | |
| ДЛИННА | 52 CМ. |
| Гарантія | 1 рік |
- Ціна: 2 949 ₴







