
Тренажер для спини, лава Гіпертекстензія 91х70х86 см WCG сталева для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг
3 600 ₴
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренажер для спини, лава Гіпертекстензія 91х70х86 см WCG сталева для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг
Лава Гіпертекстензія WCG дає змогу ефективно тренувати м'язи спини, знімати навантаження з нижнього відділу хребта. Знижує втому спини, збільшує гнучкість, покращує кровообіг, розвиває м'язи спини та живота.
Базові вправи: підіймання тулуба на лаві, екстензія, гіперексенція
Складана конструкція: Після тренування тренажер для спини можна скласти пополам и помістити, наприклад, під диван. У складеному вигляді його розмір становить усього 30 см.
Стабільність і безпека лави Гіпертекстензії WCG забезпечується міцними профілями 40x40 мм. Лава кріпиться болтами М8. Опорна подушка з м'якого комфортного матеріалу регулюється за висотою.
Всі болти закриті пластиковими заглушками, можливість швидко змінювати висоту подушок і валиків, У сумі ці показники дають змогу збільшити робочу вагу для цього тренажера 120 кг.
Метал пофарбований методом порошкового покриття. Порошкове забарвлення відрізняється від емаліування збільшеним терміном експлуатації та стійкістю до механічного впливу. Завдяки порошковому покриттю, тренажер не заіржавіє й не втратить охайного вигляду навіть через багато років щоденних тренувань.
Ніжки лави обладнані пластиковими підп'ятниками, які оберігають підлогу від механічних пошкоджень під час пересування лави та під час тренувань на тренажері.
Технічні характеристики:
- Гіпертекстензія під кутом 45 градусів
- Регульована опора для ніг: 3-ступенева
- Регулювання підтримки: 5-ступенева
- Призначений для людей: зростом до 190 см
- Максимальна вага користувача 120 кг
- Розмір у зібраному вигляді 91 х 70 х 86 см
- Розміри в складеному вигляді 110 х 72 х 32 см
- Вага: 12 кг
Виготовляється у 2 різних кольорах: Чорний, Білий.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 2 999 ₴








