
Лава спортивна для преса пряма WCG-гармата спортивна 5 положень для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг
2 200 ₴
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: MC-A00111
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава спортивна для преса пряма WCG-мішка 5 положень для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг
Лава для преса створені спеціально для комфортного тренування м'язів преса. Вони компактні та легко знайдуть своє затишне місце у Вашому домі. Якщо ви вирішили серйозно подбати про своє здоров'я і красу, то без силових тренажерів вам ніяк не обійтися. Але не турбуйтеся — з нашими тренажерами будь-яке силове тренування стане для вас задоволенням! Не кажучи вже про те задоволення, які ви отримаєте, побачивши в дзеркалі своє струнке підтягнуте тіло — і це вже після перших тренувань. Плоский підтягнутий живіт, на якому проступають спокусливі кубики — мрія кожного, хто вирішив зайнятися своїм тілом. Звичайно, можна накачувати м'язи живота «старим перевіреним» методом, лежачи на підлозі. Але спеціальна лава для преса зробить цей процес набагато ефективнішим, і, безсумнівно, приємнішим. Поготів що в таких тренажерах можна регулювати кут нахилу, щоб оптимально розподіляти навантаження відповідно до вашої фізичної форми.
Лава для преса купити яку можна в нашому інтернет-магазині, забезпечить вам довгоочікуваний ефект! Мінімальні витрати енергії та сексуальний підтягнутий живіт — хіба не цього ви чекаєте від своїх тренувань? Лава для преса належить до групи вузькоцільових тренажерів. Вона спрямована на тренування саме тих м'язів, які багато хто з нас хоче бачити красивими та підтягнутими. Якщо ви хочете мати підкачаний прес, лави для преса — це найкращий спосіб досягти бажаного ефекту. Вона фіксує тіло в правильному положенні, підтримує шию та поперек і рівномірно розподіляє навантаження, не створюючи перенапруги. Тренажер дає змогу змінити кут нахилу лави, обладнаний спеціальною комфортабельною пружною спинкою, великими м'якими грифами для ніг. Призначений для тренувань м'язів черевного преса, тренувань довгих м'язів спини та розводів гантелями.
Характеристики:
- Складається для зберігання.
- Сталева стійка форма профілів
- Регульований кут нахилу спинки
- 5-ть ступенів регулювання кута нахилу лави.
- Розміри основи: 105 х 27 см.
- Вага тренажера: 15 кг
- Макс. вага користувача: 120 кг
- Нековзні ручки
- Спеціальна комфортна пружна ортопедична спинка
- Збільшені передня та задня опорні ніжки для кращої стійкості
- Складається для зберігання
- Складені розміри: 128 х 33 х 20 (Висота х Ширина х Товщина)

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Система навантаження | Власна вага |
| Країна виробництва | Польща |
| Trenazhery | Івано-Франковська |
- Ціна: 1 999 ₴





