
Фітнес-гумки (еспандери) тканинні для ніг сідниць WCG Набір із 3 шт. від 6,8-22,7 кг для дому та спортзалу
469 ₴
- Готово до відправки
- Код: F- 001
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Фітнес-гумки (еспандери) тканинні для ніг сідниць WCG Набір із 3 шт. від 6,8-22,7 кг для дому та спортзалу
Еспандери для ніг сідниць — найкращий винахід для тих, хто хоче тренуватися в будь-якому доступному місці, самостійно вибираючи навантаження та вправи. А якщо такий інвентар зроблений із якісної тканини — це зробить тренування на 200% ефективнішим і приємнішим.
Тканинні гумки для фітнесу виготовлені з міцної поліефірної тканини та нековзного латексу, слугують довго та зручною у використанні. Цей ремінець для вправ не ковзає, не пошкоджує шкіру та не скручується, допомагаючи правильно виконувати різні варіанти вправ.
У подарунок Ви отримаєте фірмовий оксамитовий мішечок із логотипом WCG для зберігання та транспортування.
Тканинні фітнес-гумки WCG представлені такими моделями:
- Рожевий (Light): є «слабішою» серед інших, маючи силу натягу на 7-12 кг;
- Фіолетовий (Medium): середня тканинна гумка, вона здатна похвалитися підвищеним рівнем опору 12-16 кг;
- Сірий (Heavy): найсильніша серед гумок, має силу натягування 18-23 кг, бувши чудовим тренажером навіть для професіоналів.

Наші петлі для вправ мають довжину 38 см і мають ширшу та зручну посадку 8 см.
Тканинні гумки для фітнесу українського бренда WCG відрізняються від конкурентів посиленою прошивкою з міцною строчкою та тканиною преміумкласу. Тому вони слугують утричі довше, ніж будь-які інші бренди.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 38 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 22.7 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 8 см |
| Користувацькі характеристики | |
| WCG | Івано-Франковськ |
- Ціна: 469 ₴








