
Лава тренувальна для жиму під штангу WCG DS 1000 зі стійкою для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
4 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: DS1000
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна для жиму під штангу WCG DS 1000 зі стійкою для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
Лава для жиму лежачи WCG DS 1000 (Штанга до комплекту не входить) — це чудовий варіант домашнього тренажера, який може використовуватися й у тренажерних залах. Перевагою моделі WCG DS 1000 є п'ятиступеневе регулювання кута нахилу спинки (включно з негативним ухилом), завдяки якій ви маєте можливість робити вправи для різних частин м'язів грудної клітки.
Лава регульована для жиму з тренажером для ніг WCG DS 1000 виготовлена з якісних і високоміцних матеріалів, які не піддаються зношуванню та готові витримати навантаження до 300 кг.
Рама тренажера виготовлена з металевого профілю 50х50 мм , а м'які частини зі зносостійкого паралону та якісного шкірозамінника. Прошивка оббивки з міцної вінілової шкіри виготовлена подвійним швом. Для зручності та комфорту під час тренувань, спинка та сидіння оббиті Сіткою air-mesh. Така конструкція забезпечує міцність, постійну циркуляцію повітря. Вона надає амортизувальні властивості.
Лава для жима с негативним кутом нахилу WCG DS 1000 забезпечує ефективне та безпечне виконання жиму штанги під негативним нахилом.
Стійки тренажера та спинка регулюються за висотою в 5 положеннях
Ніжки рамної основи забезпечені гумовими підп'ятниками, що амортизують!
Характеристики:
- Міцна конструкція, яка виготовлена зі сталевого профілю 50х50 мм;
- Важіль для тренування м'язів ніг
- Використання матеріалів високої якості;
- Амортизувальні підп'ятники, які не потребують кріплення до підлоги.
- Сидіння і спинка з багатошарової фанери;
- Наповнювач — пінополіетилен, який не піддається деформації та абсолютно гіпоалергенні, що є додатковою перевагою для цінителів активного способу життя.
- Оббивка — штучна шкіра високої якості, сітка air-mesh;
- Вага нетто: 21 кг
- Вага брутто: 23 кг
- Бренд: WCG
- Країна виробництва: Україна
- Гарантія: 12 місяців
Габарити:
- Розмір у робочому вигляді (Висота х Ширина х Довжина)
- розміри сидіння: 35 х 30 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 80 х 30 см (Д х Ш)
- Відстань між стійками: 73 см
- максимальна вага 300 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 299 ₴











