
Лава тренувальна для преса (складна) WCG PRO 1 регульована для дому та спортзалу з навантаженням до 130 кг
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: PRO1
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна для преса (складна) WCG PRO 1 регульована для дому та спортзалу з навантаженням до 130 кг
Лава для преса пряма WCG PRO 1 призначена для виконання силових вправ і тренування преса. Пряма лава являє собою класичну сталеву конструкцію, регульовану за висотою. Зручні валики підвищують комфорт під час тренування. Лава складається, що дуже допомагає в її транспортуванні. Вправи на цьому тренажері покращують фізичну форму: зміцнюють м'язи преса, грудей, рук. Лава для преса створені спеціально для комфортного тренування м'язів преса. Вони компактні та легко знайдуть своє затишне місце у Вашому домі. Якщо ви хочете мати підкачаний прес, лави для преса — це найкращий спосіб досягти бажаного ефекту. Вона фіксує тіло в правильному положенні, підтримує шию та поперек і рівномірно розподіляє навантаження, не створюючи перенапруги.
Характеристики:
- Довжина, см: 135
- Ширина, см: 25
- Висота, см: 75
- Матеріал труби: сталь
- Габарити труби, см: 40х40
- Внутрішній матеріал подушки: пінополіетилен, який не піддається деформації та абсолютно гіпоалергенний
- Зовнішній матеріал подушки: шкірозамінник
- Довжина подушки, см: 105
- Ширина подушки, см: 25
- Висота подушки, см: 4
- Складені розміри: 135х35х15 см (Довжина х Ширина х Висота)
- Максимальна вага користувача, кг: 130
- Вага лави, кг: 10
- Бренд: WCG
- Країна виробництва: Україна
- Гарантія: 12 місяців

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Регулювання нахилу, Регулювання за висотою |
| Система навантаження | Власна вага |
| Країна виробництва | Польща |
- Ціна: 2 199 ₴








