
Пластикова гойдалка тарзанка на мотузці WCG TARZAN для дитячого майданчика та приміщень
379 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-142
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова гойдалка тарзанка на мотузці WCG TARZAN для дитячого майданчика та приміщень
Гойдалка WCG Tarzan завдяки своєму дизайну дає змогу вашій дитині веселіше проводити час, адже вона обертається на 360 градусів. Гойдалка WCG Tarzan стане чудовим доповненням до Вашого ігрового майданчика! Ваш дитина отримує задоволення й одночасно формує силу та координацію верхньої частини тіла.
Характеристики:
- матеріал: високоякісний пластик
- метод виготовлення: льоти під лещата
- тип канатів: PP10
- довжина 1 м
- ручка 350 мм х 30 мм

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Гойдалки |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Тип гойдалки | Гойдалка-тарзанка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴





