
Канат для скелелазіння дитячий ігровий WCG MONKEY з платформами та дисковим сидінням для дитячого майданчика
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-327G
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Канат для скелелазіння дитячий ігровий WCG MONKEY з платформами та дисковим сидінням для дитячого майданчика
Оновлений дизайн - виготовлений із надміцних матеріалів, міцна конструкція та вантажність 100 кг гарантують, що ці дитячі гойдалки для скелелазіння слугуватимуть вам і вашій родині впродовж багатьох років. Додайте їх до свого поточного набору гойдалка, використовуйте їх як мотузку для лазіння на деревах, підйом по мотузковій драбині або мотузкові гойдалки.
Аксесуари в наборі — дискова гойдалка, платформи для лазіння, мотузка для лазіння.
Велике задоволення — ця мотузка для скелелазіння з платформою та сидінням для гойдалки ідеально підходить як для гойдалки, так і для лазіння, забезпечуючи безліч розваг і вправ для хлопчиків і дівчаток. Це також може стимулювати рівновагу, координацію, уяву та впевненість вашої дитини!
Легке встановлення — скелелазна мотузка може бути так само легко встановлена, якщо прикріпити карабін до мотузки завдовжки 2 метри, кріплення займає всього лише хвилину! Перед кожним використанням перевіряйте, зношеність підвісного ременя, і якщо зношений, рекомендується вчасно замінити його.
Безпечна покупка - Наші дискові гойдалки з платформами виготовлені з міцних і безпечних матеріалів, схвалених стандартами ASTM F963-17. Ми також надаємо повернення й обмін упродовж 14 днів.
Характеристики:
- Колір: диск салатовий, платформи різнобарвні;
- Матеріал: пластик + метал;
- Вага: 1.77 кг;
- Канат: товщина — 26 мм, висота — 196 см;
- Розміри в складеному вигляді: 30 x 25 x 17 см (Довжина х Ширина х Висота).

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Гойдалки |
| Колір | Різні кольори |
| Захист від випадкового складання | Немає |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Можливість блокування сидіння | Немає |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 17 CМ. |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 1 249 ₴





