
Пластикові гойдалки WCG VAMI для дитячого майданчика
659 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-105
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикові гойдалки дитячі підвісні WCG VAMI для дитячого майданчика, саду та приміщень від 6-36 місяців
Можете не турбуватися про безпеку вашої дитини. У дитячій гойдалці WCG VAMI спеціально пропрацьована під спину дитини, що робить розваги безпечнішими. Також у гойдалці спеціально продумані поручні, які запобігають небезпечному нахилу дитини. У цій моделі є захисний ремінь, щоб пристебнути дитину для повної безпеки.
Характеристики:
- Поворотні канати;
- Двопідвісне кріплення;
- Максимальна вага (на гойдалці) — 50 кг;
- Максимальна вага (на канати) — 120 кг;
- Продумана конструкція для безпеки дитини;
- Розміри: 34 х 33 х 40
- Вага: 1.8 кг
- Вік: 6-36 місяців

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Ремені безпеки |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гойдалка |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 33 см |
| Вага | 1.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴








