
Гойдалка-трансформер для дітей на мотузціWCG SUPER GROW 3в1 дитячі пластикові розбірні для дитячого майданчика
1 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-133
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалка-трансформер для дітей на мотузціWCG SUPER GROW 3в1 дитячі пластикові розбірні для дитячого майданчика
Гойдалка дитяча розбірна WCG SUPER GROW 3в1 ростиме та змінюватиметься разом із Вашою дитиною. Завдяки своїй розбірній конструкції, наявності ременів безпеки та захисного бампера гойдалка забезпечить безпечне, а також тривале використання.
Характеристики:
- Розміри — 48х34х49 см
- Довжина мотузки — 1,8 м
- Товщина мотузки — 1 см
- Матеріал — міцний пластик
- Возраст - от 6-ти мес.
- Макс. вага користувача 70 кг
- Кільця та кріплення: оцинкована сталь
- Легке встановлення
- Стійкість до погодних умов
- Гойдалка-трансформер
- Наявність 3 модифікацій залежно від віку

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Знімна спинка, Захисний бампер, Ремені безпеки |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Гойдалка |
| Розміри | |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 48 см |
| Вага | 3.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴







