
Гойдалка дитяча портативна з нейлону WCG CAMP для дому, саду та ігрових майданчиків від 3 років навантаження до 100 кг
385 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-404
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалка дитяча портативна з нейлону WCG CAMP для дому, саду та ігрових майданчиків від 3 років навантаження до 100 кг
Гойдалка портативна з нейлону WCG CAMP вирізняється легкістю, портативністю і високою міцністю. Гойдалку просто взяти із собою та встановити в будь-якому зручному місці. Матеріал, з якого зроблена гойдалка, потішить Вас своєю довговічністю.
Характеристики:
- Розміри — 24х29 см
- Довжина стрічки — 1,5 м
- Матеріал — довговічний нейлон
- Вік — від 3 років
- Макс. вага користувача 100 кг
- Легке встановлення
- Стійкість до погодних умов
- Гойдалку легко складати та транспортувати

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 29 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Гойдалка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴






