
Багатофункціональна силова рама для кросфіту WCG 1000 сталева зі стійкою для штанги навантаження до 300 кг
13 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: WCG-1000
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Багатофункціональна силова рама для кросфіту WCG 1000 сталева зі стійкою для штанги навантаження до 300 кг
Багатофункціональна силова рама призначена для комерційних тренажерних залів і домашнього використання. Силова рама WCG 1000 дає змогу виконувати різні типи вправ, як-от випади, присідання, віджимання або жим лежачи. Силова рама забезпечує зручне й безпечне тренування зі штангою, яке не тільки покращує фізичну форму, але й позитивно впливає на здоров'я — прискорює обмін речовин, підвищує імунітет і знімає стрес. Міцна сталева конструкція робить ваші вправи стабільними та безпечними.
Турнік
Турнік у силовій рамі WCG 1000 пропонує різні варіанти захоплення, тому ви можете виконувати різні вправи.
13 рівнів страхування
У комплекті з силовою рамою ви отримаєте два довгі захисні стрижні, які ви можете встановити на 13 різних рівнях висоти — від 48 см до 170 см. Відстань між отворами становить 10 см. Широкий діапазон рівнів страхування дасть вам підібрати спорядження до кожної з ваших вправ.
Витримує до 300 кг
Силова станція WCG 1000 забезпечить вам необхідну міцність. Завдяки посиленій конструкції ви можете легко покласти на неї вантажі до 300 кг.
Основні характеристики:
- Висота: 216 см
- Ширина: 113 см
- Довжина: 152 см
- Профіль: 50 х 50 мм
- Стрижневі розміри: 25 х 140 см
- Відстань між отворами: кожні 10 см
- Відстань від підлоги до першого отвору: 48 см
- Відстань від підлоги до останнього отвору: 170 см
- Максимальна вантажність: 300 кг
- Вага: 46 кг
- 2 штифта для навантаження: довжина 18 см; діаметр 25 мм
- Матеріал: сталь
- Цвет: черно / червоний
- Поверхня: з порошковим покриттям

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Силова рама |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 46 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 113 см |
| Висота | 216 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна вага користувача | 300 |
- Ціна: 13 200 ₴










