
Гойдалка для дітей із захистом на мотузці WCG Delux з ремінцями, пластикові 36x39x49 см віком до 3 років
679 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-107
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалка для дітей із захистом на мотузці WCG Delux з ремінцями, пластикові 36x39x49 см віком до 3 років
Гойдалка для дітей із захистом WCG Delux мають максимально комфортну конструкцію з ременем безпеки та захисною застібкою. Висока спинка дитячого сидіння дає додаткову підтримку для голови та шиї маленької дитини. T-подібний захист покращує безпеку. Сидіння виготовлене з пластику високої щільності, не блякне й не тьмяніє згодом.
Пластикова гойдалка WCG Delux — чудовий варіант дозвілля дитини для дому та вулиці.
Основні характеристики:
- розмір сидіння: 36x39x49 см
- кільця та вісімки: оцинкована сталь
- тип канатів: РР10
- вік: 0-3
- висота: - PP: 2,00-2,40 м
- колір: салатово-жовтий

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Захисний бампер |
| Колір | Жовтий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гойдалка |
| Розміри | |
| Глибина сидіння | 36 см |
| Ширина спинки | 39 см |
| Висота спинки | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴




