
Гойдалка пластикові гнучкі підвісні на мотузці WCG Elastic сині 64х15 см з навантаженням до 70 кг від 3 років
580 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-402
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гойдалка пластикові гнучкі підвісні на мотузці WCG Elastic сині 64х15 см з навантаженням до 70 кг від 3 років
Гнучкі пластикові гойдалки досить компактні, що дає змогу використовувати їх у складі навіть невеликих дитячих ігрових комплексів, розташованих як у приміщенні, так і на вулиці. До комплекту входить пластикове гнучке сидіння і підвіси з поліетиленового каната.
Гнучкі підвісні гойдалки WCG Elastic дуже зручні та безпечні - об них неможливо вдаритися, а під час використання сидіння під вагою дитини згинається, виходить ефект "вкутування", що додає дитині стійкості під час розгойдування.
Гойдалка пластикова гнучка WCG Elastic виготовлена з якісного пластику EVA (етиленвінілацетату) і мають високу стійкість до пошкоджень.
Характеристики:
- Розміри — 64х15 см
- Довжина мотузки — 1,6 м
- Товщина мотузки — 1 см
- Матеріал — міцний пластик
- Вік — від 3 років
- Макс. вага користувача 70 кг
- Кільця та кріплення: оцинкована сталь
- Легке встановлення
- Стійкість до погодних умов

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Гойдалка |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 64 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальний вік дитини | 3 років |
| Розміщення | У приміщенні/на вулиці |
- Ціна: 580 ₴




