
Монотонний гамак підвісний одномісний XL 200х100 см WISH салатовий WCG для вулиці, дому та кемпінгу
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: H-12-4xl
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Монотонний гамак підвісний одномісний XL 200х100 см WISH салатовий WCG для вулиці, дому та кемпінгу
Одномісний, колоритний і комфортний гамак от компанії WCGстане ідеальним варіантом для відпочинку на природі або вдома. Міцність і довговічність використовуваних матеріалів, дасть змогу вам залишати гамак просто неба не побоюючись негоди все літо безперервно!
Комплектація
- Монотонний гамак WISH салатовий одномісний XL 200х100 WCG
- Мішок для транспортування гамака
Чому наші гамаки кращі, ніж у конкурентів:
Постачається з мішком для зручного транспортування. Просто скрутіть гамак після використання та помістіть у мішок.
Матеріал, що ідеально підходить для підвісних гамаків, який відповідає всім вимогам, що пред'являються до якісних гамаків. Як м'який і приємний на дотик, бавовна подарує вам приємні тактильні відчуття впродовж тривалих годин відпочинку. Ви сміливо можете брати із собою своїх дітей, позаяк гіпоалергенна тканина не викликає подразнень або почервоніння навіть на чутливій дитячій шкірі. До того ж для фарбування моделі використовувалися стійкі натуральні барвники, які згодом не линяють під час прання та не витираються, зберігають яскравість і новизну моделі.
Додатковий комфорт унаслідок великої кількості підвісних канатів: за допомогою великої кількості канатів, які з'єднують сукно гамака із системою для підвішування, оптимально розподіляється вага тіла в гамаку, що забезпечує неповторне почуття легкості.
Контроль якості на кожному кроці виробництва. Можете бути впевнені в тому, що ми пропонуємо Вам якісний товар, який задовольнить усі Ваші вимоги
Гарантія на весь товар. Ми гарантуємо, що наші гамаки відповідають усім зазначеним характеристикам, тому ми даємо гарантію 2 роки
Ми є виробником цих гамаків і рам для них. Тому тільки в нас Ви зможете підібрати металеву раму під гамак, яка доступна в 6 кольорах! Для каркаса використовується добірний профіль завтовшки 2 мм, який гарантує безпечне використання.
Характеристики:
- Розміри гамака: 200 х 100 см.
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Гарантія 2 роки

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
- Ціна: 399 ₴






