
Ліжко армійське польове типу "П" сталеве, складане 195х70х40 см з навантаженням до 150 кг
2 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: kr-P
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліжко армійське польове типу "П" сталеве, складане 195х70х40 см з навантаженням до 150 кг
Вага 16,3 кг
Лежак ліжка виготовлений із профільних металевих холоднокатаних труб розміром 25х25х1,5 і 25х25х1,2 мм, двох дротяних решіток Ø 4 мм. вікном 50х50 мм, посилений профілем 30х20х1,5 мм. Ноги виготовлені з металевої холоднокатаної профільної труби 30х30х1,5 мм, кріпляться болтом Ø 8 мм і самозатягувальною гайкою. Зварні шви на каркасі ліжка виконуються без тріщин, усадкових раковин, пропалих і непроварів. Місця зварювання на зовнішніх поверхнях оброблені. Підголівник виготовлений із труби 25х25х1,2 і 25х25х1,2 мм, решітки з дроту Ø 4 мм, і аркуша | 3 мм, кріпиться до лежака болтом Ø8 мм. Кут нахилу підголівника 35°. Має фіксатор для певного положення підголівника.
Значення (діапазон) технічних параметрів відповідає вимогам ДСТУ ГОСТ 16371:2016.
Гарантійний термін експлуатації Товара не менш ніж 12 місяців із дати прийняття товару представником Заказника.
Ескіз ліжка розкладний польовий.
Виробник: Україна (WCG)
Характеристики:
Виробник: Україна (WCG)
розмір 1950х700х400 мм
Фарбування: порошкове (колір на вибір клієнта)
Вага 16,3 кг
Допустиме навантаження 150 кг.
Виробнича потужність 50-70 позицій у зміну залежить від складності виробу.
Можна зробити ліжко за вашим стандартом

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 1950 мм |
| Ширина ліжка | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | неіржавка сталь, сталь |
| Висота спального місця | 400 мм |
| Висота ліжка | 400 мм |
| Довжина спального місця | 1950 мм |
| Основа спального місця | метал |
| Ширина спального місця | 700 мм |
| WCG | Івано-Франковськ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴










