
Ліжко медичне, армійське WCG L2 сталеве, пофарбоване 197х70х40 см із навантаженням до 150 см
2 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: L2
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ліжко медичне, армійське WCG L2 сталеве, пофарбоване 197х70х40 см із навантаженням до 150 см
призначена для лікарень, лікувальних закладів, медичних стаціонарів і використовується для комфортного розміщення пацієнтів.
Конструкція медичного ліжка виготовлена зі сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Ложе ліжка — металева сітка, розмір ложа під матрац — 1900х700 мм. Висота до ложа ліжка без матраца становить 400 мм.
Лежак ліжка виготовлений із профільних металевих холоднокатаних труб розміром 30х30х1,5
Решітка Ø3,5 мм. вікном 55х55 мм.
Конструкція ліжка дає змогу витримувати вагу 150 кг.
Конструкція ліжка розбірна.
Додаткове ліжко може комплектуватися матрацом з антибактеріальним покриттям і колесами.
Переваги ліжка:
• антибактеріальні властивості фарби каркаса забезпечують захист пацієнтів від інфекцій у проміжках між санітарним обробленням;
• можливість вибору колірної гами каркаса Заказчиком.
Виробник: Україна (WCG)
Характеристики:
Виробник: Україна (WCG)
розмір 1970х700х400 мм
Фарбування: порошкове (колір на вибір клієнта)
Вага 17 кг
Допустиме навантаження 150 кг.
Виробнича потужність 50-70 позицій у зміну залежить від складності виробу.
Можна зробити ліжко за вашим стандартом

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 1970 мм |
| Ширина ліжка | 700 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса | неіржавка сталь, сталь |
| Основа спального місця | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота спального місця | 400 мм |
| Висота ліжка | 800 мм |
| Довжина спального місця | 1900 мм |
| Ширина спального місця | 700 мм |
| WCG | Івано-Франковськ |
- Ціна: 2 449 ₴








