
Вуличний нагрівач (газовий) з обігрівом до 8 м. WCG PH-2 з неіржавкої сталі для саду, тераси та альтанки
13 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: PH-2
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Вуличний нагрівач (газовий) з обігрівом до 8 м. WCG PH-2 з неіржавкої сталі для саду, тераси та альтанки
З нагрівачем із жаростійкої сталі ви можете створити теплий та затишний простір на свіжому повітрі для вашої родини та друзів. Цей нагрівач розроблений для потужної віддачі тепла, яке триматиме Вас у теплі та затишку, навіть коли температура падає. Чи влаштовуєте ви вечірку на свіжому повітрі, чи просто хочете насолодитися спокійною ніччю під зірками, цей нагрівач забезпечить вам комфорт і спокій.
Наш нагрівач призначений для тривалого терміну експлуатації. Виготовлений із високоякісних матеріалів, нагрівач є водонепроникним, у такий спосіб гарантуючи, що він забезпечить Вас теплом упродовж багатьох років. Маючи чудову теплову потужність до (13 кВт/год), нагрівач ідеально підходить для комерційного використання, що робить його чудовою інвестицією для ресторанів, барів та інших підприємств, які хочуть забезпечити своїх клієнтів зовнішнім обігрівом.
Безпека є пріоритетом, коли йдеться про опалення, і нагрівач розроблений з урахуванням вимог безпеки. Обладнаний автоматичним запірним клапаном і захисним вимикачем нахилу, нагрівач вимкнеться, якщо він випадково перекинеться або якщо полум'я згасне, гарантуючи, що ви можете спокійно насолоджуватися своїм відкритим простором. Крім того, цей нагрівач простий у використанні, з простою системою запалювання, яка дає змогу швидко та легко запустити його.
Характеристики:
- Матеріал: жаростійка сталь
- Комплектація
- в подарунок газовий редуктор під балон європейського стандарту (автоматичне регулювання подавання газу для безпечного використання)
- шланг для під'єднання
- чохол (для зберігання в зібраному вигляді)
- Транспортувальні колеса
- Теплова потужність: 11 кВт/год
- Паливо: пропан-бутан
- Вага брутто: 22 кг
- Вага нетто: 18 кг
- Товщина стінок: 1 мм
- Розмір основи: Ø 460 мм
- Висота: 187 см
- Діаметр рефлектора (відбивача): 53.5 см
- Камера згоряння: Ø250 х 110 мм (діаметр і висота)
- Корпус бака: Ø385 х 670 мм (діаметр і висота)
- Споживання газу: 450-780 г/год (залежно від потужності використання)
- Розмір форсунки: 1.8 мм
- Діаметр обігрівання: 8 метрів
- Гарантія: 12 місяців

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | Без теновая технологія |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 12 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Безпека | Відключення при падінні, Датчик нахилу |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Діаметр обігріву | 8 м |
| Потужність обігріву | 11000 Вт |
| Об'єм паливного бака | 27 л |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Час роботи | 50 годин |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1870 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 13 190 ₴








