
Дитячі гойдалки гумові із захистом (посилені) від 1 року WCG Belt підвісні на мотузці з навантаженням до 100 кг
6 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-195
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі гойдалки гумові із захистом (посилені) від 1 року WCG Belt підвісні на мотузці з навантаженням до 100 кг
Гумові дитячі гойдалки виготовлені з високоякісного каучуку та посилені металевою основою. Продумана конструкція із захистом від випадання гарантує максимальну безпеку. У комплекті з гойдалкою йдуть також металеві ланцюги для підвішування, які розраховані до 100 кг навантаження
Характеристики:
- Розміри: 445 х 310 х 240 мм (ширина х довжина х висота);
- Висота підвішування: 180 см;
- Товщина ланцюга: 5 мм;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Вік: від 1 року;
- Гарантія: 2 роки.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 44 см |
| Довжина | 31 см |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴





