
Дитячі гойдалки подвійні підвісні від 3-11 років WCG Double на 2 дітей для вулиці та приміщень до 100 кг
2 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-108
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі гойдалки подвійні підвісні від 3-11 років WCG Double на 2 дітей для вулиці та приміщень до 100 кг
Подвійні пластикові гойдалки WCG Double виготовлені з міцного пластику. Матова основа гойдалки запобігає ковзанню, а також приємна на дотик. Гойдалка спина до спини дуже міцна та довговічна!
Наші гойдалки WCG Double відрізняються від конкурентів комбінованими посиленими канатами 10 мм і ланцюгами 4 мм! Завдяки цьому ваша дитина буде в безпеці. Унікальний дизайн і прекрасно спроєктовані ручки та підставки для ніг забезпечують відчуття польоту.
Насолоджуйтеся годинами сміху та розваг зі своїми дітьми з цими подвійними гойдалками!
Характеристики:
- Розміри: 900×380×660 мм
- Висота підвішування: 250см;
- Товщина ланцюга: 4 мм;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Вік: від 3-11 років;
- Гарантія: 2 роки.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гойдалка |
| Розміри | |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 38 см |
| Довжина | 90 см |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴








