
Велотренажер електромагнітний горизонтальний HouseFit HB-8268HPM silver для дому та спортзалу навантаження 150 кг
23 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00012327
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Велотренажер електромагнітний горизонтальний HouseFit HB-8268HPM silver для дому та спортзалу навантаження 150 кг
Технологія Hi-tech електромагнітної 32 рівнівої системи навантаження
• Регулювання навантаження: електронне автоматичне
• Призначений для тренування серцево-судинної та дихальної систем і тренування м'язів ніг.
• Сучасне технологічне порошкове забарвлення корпусу кольору «Black sand».
• Датчики вимірювання пульсу на ручках.
• Конструкція опори сидіння регулюється по вертикалі та горизонталі.
• Великі зручні педалі.
• Тримач для пляшки.
• Плавне вимірювання навантаження "Smooth Tension Control".
• Передбачені такі режими роботи:
режим ручного керування навантаженням, програмований режим з 12 автоматичними тренувальними програмами, режим користувацьких програм, режим H.R.C. контролю серцевого ритму, режим встановленої потужності, режим вимірювання тілесного жиру, режим відновлення Recovery, всього 20 програм.
• Комп'ютер: кольоровий LCD з індикацією пульсу, часу, дистанції, кол-ва обертів на хв, швидкості, калорій, потужності (Ват), навантаження.
• Вага маховика 10 кг забезпечує чудову плавність ходу.
• Діаметр обертання педалей: 38см
• Габарити: (довжина, ширина, висота) 112x56x155 см
• Вага тренажера: (нетто/брутто) 41/47 кг
• Максимально допустима вага користувача 150 кг
Паковання 104x35x66 см Вага тренажера 41/47 кг Гарантія 1 рік Габарити ДхШхВ, см 112х56х155 d обертання педалей 38 см Кількість програм 20 Вимірювання пульсу Є Вага користувача 150 Тип обладнання Електромагнітний Вага маховика 10 кг Регулювання навантаження Електронна Кількість рівнів навантаження 32 Висота сидения 78-100 см
Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Генератор |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 41 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 155 см |
| Користувацькі характеристики | |
| HouseFit | Киев |
- Ціна: 23 400 ₴

