
Лава для преса та гіперексенція пряма HouseFit HG 2071 для дому та спортзалу з навантаженням до 100 кг
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00019344
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лава для преса та гіперексенція пряма HouseFit HG 2071 для дому та спортзалу з навантаженням до 100 кг
Характеристики
Вага людини до 100 кг Вага тренажера 10/12 кг Гарантія 1 рік Габарити ДхШхВ, см 164х62х169

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 169 см |
| Довжина | 164 см |
| Ширина | 62 см |
| Користувацькі характеристики | |
| HouseFit | Киев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴




