
Батут дитячий із внутрішньою сіткою та захисними бортами 140 см housefit B 7105 для вулиці та приміщень до 100 кг
4 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000016802
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батут дитячий із внутрішньою сіткою та захисними бортами 140 см housefit B 7105 для вулиці та приміщень до 100 кг
Характеристики
Паковання 770x320x250 мм Вага людини до 100 кг Гарантія 1 рік Габарити ДхШхВ, см 140x140x185 Нейлонова сітка Є Діаметр 1,4 м
Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота з сіткою | 185 см |
| Діаметр батута | 140 см |
| Довжина | 140 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Огорожа під рамою, Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 140 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 140 см |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 140 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Пункт видавання | Киев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴


