-22%

Резинка для фітнесу PowerPlay 4114 Mini Power Band 0.8мм. Light Зелена (5-8кг) без зусиль помістяться в жіночу сумочку.
192 ₴
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: PP_4114_Green_Light
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Резинка для фітнесу PowerPlay 4114 Mini Power Band 0.8мм. Light Зелена (5-8кг) без зусиль помістяться в жіночу сумочку.
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Зробіть ваші ноги стрункими, а сідниці і м'язи кору підтягнутими з петлями Powerplay 4114. Гумки виготовлені з 100% натурального латексу високої якості, тому вони легко розтягуються утричі від своєї початкової довжини. Ви можете не хвилюватися про те, що вони можуть порватися: вони дуже міцні! Навіть після регулярних і довготривалих тренувань гумки не втратять свою форму і пружність.
- Ці аксесуари для ніг дуже легкі і компактні, вони без зусиль помістяться у жіночу сумочку. І тому вони ідеально підійдуть для подорожей і носіння з собою повсякчас.
- Еспандер-стрічка широко використовується для фітнес тренувань, при заняттях пілатесом і йогою.
- За допомогою такого простого виробу можна урізноманітнити багато вправ, збільшивши навантаження, не викликаючи при цьому звикання м'язів.
- Перевагою гумових петель є їх мобільність, легкість у використанні.
- Результативність і простота у використанні роблять його незамінним засобом для розвитку фізичної сили і витривалості.
- Вправи з еспандером широко використовуються не тільки спортсменами, він також популярний і у людей, які активно займаються фізичною підготовкою.
- Еспандер-петля добре розвиває м'язову структуру, силу і гнучкість.
Технічні характеристики:
- Тип - Еспандер-стрічка
- Товщина - 0.8
- Матеріал - Латекс
- Колір - Зелений
- Рівень супротиву - Середній

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Зелений |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Для фітнесу |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 25*5*0.5см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Латекс |
| Розмір | 500 x 50 x 0.8 мм; |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип опору: | Середній (Medium resistance) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴











