-9%

Гамак Easy Camp Jamaica Mixed Colours (480042) максимальне навантаження - 120 кг чохол для перенесення та компактного зберігання
1 590 ₴
1 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 928349
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гамак Easy Camp Jamaica Mixed Colours (480042) максимальне навантаження - 120 кг чохол для перенесення та компактного зберігання
Отримуйте задоволення від життя разом із гамаком Easy Camp Jamaica Mixed Colours (480042). Цей яскравий гамак у формі крісла-гойдалки ідеально підходить для літнього відпочинку в кемпінгу чи саду. Чи качаєтеся ви, читаючи хорошу книгу, спілкуєтеся з друзями або граєте з дітьми, гамак Easy Camp Jamaica Mixed Colours (480042) саме те, що вам потрібно. Тканина зі 100% полікотону м'яка та міцна, витримує вагу користувача до 120 кг. Гамак не вимагає складання, поставляється разом із чохлом для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Не вимагає складання.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Вікова група | Для дорослих |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Гамаки |
| Габарити упаковки | 15 x 12 x 90 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Гамак<br/> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал конструкції | Polycotton (65% Cotton / 35% Polyester) |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розміри | 110 x 100 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Штрихкод | 5709388068798 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴







