
Підзорна труба Kowa 20-40x50/45 TSN-501 (11428) оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем
16 249 ₴
13 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 927704
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Підзорна труба Kowa 20-40x50/45 TSN-501 (11428) оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем
Мінімальний розмір – максимальна продуктивність. На етапі проектування ставилося завдання створити компактну і легку підзорну трубу, доступну за ціною, але яка відповідає бездоганній якості оптики під брендом Kowa. Розміри і вага кожної деталі зменшені настільки, наскільки можна зберегти максимальну функціональність приладу. Підзорна труба Kowa 20-40x50/45 (TSN-501) настільки компактна, що її можна взяти із собою куди завгодно. Труба вільно поміщається на долоні руки, а це означає, що вона не займе багато місця в похідному рюкзаку, з легкістю поміститься в ящик автомобіля і точно буде поруч саме тоді, коли потрібна. Це чудова оптична труба для стрільців по мішенях, але ще більш захоплюючі види можна спостерігати на відстані всього кілька метрів. Уявіть собі метелика на квітці на відстані трьох кроків, збільшену в 40 разів! Технології виробника дозволили зменшити мінімальну дистанцію фокусування до 2,5 метра, що практично недосяжно для конкурентів. Корпус підзорної труби герметичний, надійно захищений від попадання вологи та заповнений сухим азотом. Навіть у такому ультракомпактному розмірі Kowa знову створила маленький шедевр, який відповідає очікуванням фанів оптики цього бренду.
Всі лінзи і призми покриті багатошаровим покриттям, що просвітлює, що дозволяє збільшити світлопропускання оптичної системи і підвищити контрастність зображення.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за японським промисловим стандартом IPX6. Будь-який потужний спрямований струмінь води не завдасть приладу найменшої шкоди, прилад він залишиться герметичний і водонепроникний при стандартних температурних режимах. Такій оптиці ніякі погодні умови не є страшними.
Fogproof - означає, що зсередини корпус заповнений сухим азотом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не запотіє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.755 кг |
| Висота | 125 мм |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 239 мм |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальна кратність | 40 х |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Тип кратності | Змінна |
| Ширина | 72 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Sva | Киев |
| Вага в пакованні | 755 г |
| Габарити паковання | 290 х 145 х 190 см |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 - 1.3 мм |
| Додаткові характеристики | Корпус: полікарбонат Можливість встановлення на стандартний фотоштатив Наочник: поворотно-висувний з декількома фіксованими положеннями типу Twist-Up Зум: кільцем на окулярі Фокусування: на корпусі в центральному положенні |
| Заповнення газом | Да |
| Захист | Водостійкість: IPX6 |
| Комплектація | Підзорна труба, захисна кришка окуляра, захисна кришка об'єктива |
| Кратність наближення | 20x - 40x |
| Лінзи | З багатошаровим просвітлювальним покриттям (Fully-Multi coated) |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.5 м |
| Відносна яскравість | 6.25 - 1.5 |
| Поле зору на 1000 м | 40 - 28 м |
| Призми | ВАК4 |
| Розміри | 239 х 125 х 72 мм |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип призми | Porro |
| Фактор сутінку | 31.6 - 44.7 |
- Ціна: 13 799 ₴










