
Бінокль Vortex Viper HD II 12x50 WP (V203) надміцне покриття забезпечує захист лінз від подряпин, масел і бруду
32 999 ₴
29 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 926973
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бінокль Vortex Viper HD II 12x50 WP (V203) надміцне покриття забезпечує захист лінз від подряпин, масел і бруду
Біноклі Vortex серії Viper HD II — це безумовно шедевр оптичної промисловості, що гарантує мисливцям, спортсменам і ентузіастам активного відпочинку преміальну якість без преміальної націнки. Друга генерація біноклів Vortex Viper отримала компактніші розміри та неабияк ширше поле зору. Але те, що, безумовно, впадає в око — це сучасніший, ергономічний і надійний корпус бінокля. В іншому ж оптична система бінокля Vortex Viper HD II 12x50 WP повністю повторює вдалу конструкцію попередника та містить призми з фазокоригувальним і діелектричним багатошаровим покриттям і лінзи з HD-скла з наднизькою дисперсією і запатентованим покриттям антивідблискове Vortex XR. Оптика забезпечує чітке та яскраве зображення високої роздільної здатності та максимально точним кольоропередаванням. Досить легкий корпус бінокля обладнаний захисним гумовим покриттям, водонепроникним і заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики за різких змін температури. Кільце діоптрійної корекції має фіксувальний механізм. Захисний чохол має спеціальну систему ременів, що дає змогу надійно закріпити бінокль і тримати його наготуванні.
Лінзи зі скла з високою щільністю HD (High Density) й екстранизькою дисперсією забезпечують покращене передавання кольору та високу роздільну здатність зображення. Коефіцієнт заломлення низькодисперсного скла мало залежить від частоти світла (від спектра). Усі світлові хвилі заломлюються на однакову величину кута. Застосування цього скла в конструкції об'єктивів дає змогу практично позбутися від такої неприємної аберації, як хроматизм. Вартість такого скла дуже висока, через що тільки виробники високотехнологічної оптики застосовують його у своїх продуктах преміумкласу.
Запатентоване багатошарове покриття антивідблискове лінз Vortex XR дає змогу досягти максимального світлопропускання й чіткості картинки.
ArmorTek Надміцне покриття забезпечує захист лінз від подряпин, олив і бруду
Dielectric Prism Coatings Діелектричне багатошарове покриття призм забезпечує максимальне значення коефіцієнта відбиття світла, порівнюючи з металевими покриттями. Це неабияк покращує світлопропускання, завдяки чому забезпечується чітке та яскраве зображення з максимально точним кольором.
Phase Correction Спеціальне фазорегувальне покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призмінної обертової системи як найтонші шари. Фазова корекція необхідна виключно для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, світловий потік розкладається на два паралельні пучки світлових хвиль, виникає позафазове зміщення на половину довжини світлової хвилі, що призводить до зменшення роздільної здатності зображення, а також зниження контрастності. Phase Correction коригує це усунення. Як результат — зображення максимально чітке та контрастне. Вартість такого покриття дуже висока, а процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення можуть дозволити собі лише відомі виробники оптики. Сьогодні без фазокрегулювального покриття практично немислима конструкція сучасного високоякісного оптичного приладу призмової системи Roof.
Waterproof — означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину впродовж 30 хвилин на глибину 1 метра не завдасть приладу найменшого збитку та не вплине на його функціональність. Такій оптиці жодні погодні умови не страшні.
Fogproof — означає, що зсередини корпус заповнений інертним газом, що унеможливлює конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях у разі перепаду температур. Як наслідок, оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (у цьому разі аргоном), який не містить у своєму складі водяної пари та не конденсується.
GlassPak™ - Сумка для біноклів із системою наплічних ременів досить зручний для транспортування й експлуатації бінокля, бувши на природі, у дорозі або на полюванні. Багатоточкова конструкція ременів сумки знімає навантаження із шиї, переносячи її на плечі, даючи змогу в такий спосіб комфортно носити бінокль тривалий час. Фіксатори також кріпляться до бінокля, запобігаючи випадковому падінням бінокля, а задня кишеня на блискавці вміщує додаткові предмети, наприклад, мобільний телефон.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Хакі |
| Максимальна кратність | 12 х |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 926973 |
| Вага в упаковці | 1.33 кг |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 165 x 132 х 60 мм |
| Габарити упаковки | 24 x 19 х 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 мм |
| Додаткові характеристики | Діелектричне багатошарове покриття призм |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Комплект постачання | Бінокль Захисні кришки окулярів та об'єктива Широкий нашийний ремінь з неопрену Нейлоновий кейс суміщений з наплічною системою кріплення бінокля GlassPak case harness Серветка для чищення лінз |
| Кратність наближення | 12х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | HD XR™ Glass - Лінзи повним багатошаровим просвітленням (XR™ Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 12 |
| Матеріал | Алюміній з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.9 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні типу Twist-Up |
| Поле зору на 1000 м | 96 м |
| Реальний кут зору | 5.4 ° |
| Світлосила | 17.64 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 24.49 |
| Штрихкод | 875874009097 |
- Ціна: 29 499 ₴










