
Монокуляр Vortex Solo RT 8x36 (SOL-3608-RT) фокусування кільцем фокусування на окулярі 100% водонепроникний корпус
9 399 ₴
- В наявності
- Код: 920006
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Монокуляр Vortex Solo RT 8x36 (SOL-3608-RT) фокусування кільцем фокусування на окулярі 100% водонепроникний корпус
Монокуляр із далекомірною сіткою Vortex Solo R/T 8x36 (SOL-3608-RT) оснащений високоякісною мультипросвітленою оптикою, що у поєднанні із призмою, виготовленою зі скла BAK-4, забезпечує рівномірне світле та чітке зображення. Корпус монокуляра зручний для тримання, оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникний та заповнений азотом, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури. Монокуляр оснащений далекомірною сіткою, що дозволяє оцінювати відстань до об'єкта спостереження.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнюючим О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменшого збитку і не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не є страшними.
Fogproof - означає, що зсередини корпус заповнений інертним газом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не запотіє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
Особливості:
- Оптична конструкція - призма Roof.
- Лінзи з повним багатошаровим проствітлюючим покриттям (Fully Multi Coated).
- Призми BAK4.
- Фокусування кільцем фокусування на окулярі.
- Далекомірна сітка Vortex R/T.
- Магнієвий корпус з гумовим покриттям.
- 100% водонепроникний корпус.
- Захист від запотівання завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом.
- Кліпса для кріплення монокуляра на поясний ремінь.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 36 мм |
| Колір | Хакі |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Користувацькі характеристики | |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.5 мм |
| Додаткові характеристики | Лінзи з повним багатошаровим просвітлювальним покриттям (Fully Multi Далекомірна сітка Vortex R/TCoated) |
| Діаметр об'єктива | 36 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Оправи окулярів | Гумовий наглазник |
| Особливості | Дальномірна сітка |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип призми | BAK4 |
| Фактор сутінків | 16.97 |
| Штрихкод | 875874003569 |
- Ціна: 9 399 ₴







