
Килимок самонадувний Ferrino Dream Pillow 3.5 cm Apple Green (78213EVV) двосторонній повітряний клапан дозволяє швидко надуватися
2 699 ₴
2 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: 924400
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок самонадувний Ferrino Dream Pillow 3.5 cm Apple Green (78213EVV) двосторонній повітряний клапан дозволяє швидко надуватися
Особливість конструкції Ferrino Dream Pillow 3.5 cm Apple Green (78213EVV) - поєднання в одній моделі самонадувного та надувного килимка. Таке рішення дозволяє зменшити вагу та розміри в упакованому вигляді, а також виділити надувну секцію із подушкою для комфортного сну. Килимок самонадувний Ferrino Dream Pillow 3.5 cm Apple Green (78213EVV) має досить невелику вагу, як для повнорозмірного прямокутного килимка. Завдяки невеликому розміру в упакованому вигляді, ця модель є гарним вибором для підготовки екіпірування для турпоходу. Товщина килимка 3,5 см у надутому стані забезпечить значний рівень комфорту під час сну. Килимок достатньо вийняти із чохла та відкрити впускний клапан, щоб він сам надувся, а накачування подушки займе лічені секунди. Таким чином, поки Ви встановлюєте намет або розвертаєте спальний мішок, Ваш килимок готовий до використання. Крім того, перевага самонадувних килимків перед іншими конструкціями в найбільшому рівні теплоізоляції на одиницю товщини килимка.
Особливості:
- 190T Polyester (матеріал оболонки) - тканина із поліестеру зі щільністю переплетення 190T. Міцний, еластичний матеріал, що не руйнується під впливом ультрафіолетового випромінювання. ПВХ-покриття робить тканину водостійкою.
- Polyurethane (матеріал наповнювача) - спінений полімер, має високу еластичність і низький коефіцієнт залишкової деформації, дозволяє зберігати початкову форму і розмір властиві килимку.
- Двосторонній повітряний клапан дозволяє швидко надуватися килимку і швидко його згортати.
- Інтегрована надувна подушка.
- R-value (показник теплоізоляції) - 4,3.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 51 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити в складеному вигляді | 33 х 18 х 18 см |
| Габарити паковання | 33 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплект постачання | Килимок надувний Чохол для транспортування Еластичні гумові стяжки Ремкомплект |
| Розміри | 180 х 51 х 3,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Самонадувні |
- Ціна: 2 149 ₴




