
Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 180 (154880) механізм дозволяє підняти або опустити робочі напрямні
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 928714
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 180 (154880) механізм дозволяє підняти або опустити робочі напрямні
Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 180 (154880) стане ідеальним варіантом для ванних кімнат, балконів у сучасних smart-квартирах, де передбачена невелика житлова площа. Сушарка легко монтується на стіну або стелю, швидко розкладається і складається. Мотузковий механізм дозволяє підняти або опустити робочі напрямні на необхідну висоту. Дизайн моделі Gimi Lift 180 (154880) добре вписується в інтер'єр, виглядає стильно і компактно розміщується.
Особливості:
- Мотузковий механізм дозволяє підняти або опустити робочі напрямні на необхідну висоту.
- Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні у процесі сушіння.
- Кріплення до стіни або стелі за допомогою кронштейнів (в комплекті).

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3.5 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Таймер | Ні |
| Тип сушилки | Настінна |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴




