
Бінокль Kowa YF II 8x30 WP Green (11848) багатофункціональне покриття оптика герметизована ущільнюючим О-кільцем і захищена
9 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928982
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бінокль Kowa YF II 8x30 WP Green (11848) багатофункціональне покриття оптика герметизована ущільнюючим О-кільцем і захищена
Компанія Kowa вклала більш півстолітній досвід у галузі проектування та виробництва оптики. Всі оптичні компоненти серії YFII виготовлені з високоякісного японського скла, поверхні лінз і призм мають багатошарове покриття (Fully Multi Coated). У біноклях серії YFII застосоване фірмове, захисне покриття лінз Kowa Repelling (KR). Біноклі 100% водонепроникні, заповнені інертним газом який запобігає появі будь-якого конденсату при перепадах температур. Велике поле зору в 132 м при збільшенні в 8х, дозволяє користувачеві спостерігати за широкою областю з одного положення, забезпечуючи більш приємне враження від перегляду.
Особливості:
-
Kowa Repelling (KR) Coating - це багатофункціональне покриття, спеціально розроблене для біноклів Kowa SV та Kowa YF, яке наноситься на зовнішні сторони лінз, запобігаючи появі подряпин і водночас є гідрофобним та олеофобним. Покриття KR захищає лінзи від будь-якого впливу води (дощ, сніг, туман, бризки або безпосереднє занурення), а також від скупчення бруду, розчиненого у воді та мастил. Достатньо просто інтенсивно струсити бінокль після використання у вологих умовах, і краплі води будуть видалені із зовнішньої поверхні лінз. Це покриття має достатню твердість і перешкоджає випадковій появі подряпин при механічному впливі малої та середньої сили. Це дозволить використовувати прилад у екстремальніших умовах і зберегти при цьому повну функціональність оптики.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнюючим О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменшої шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не є страшними.
Fogproof - означає, що зсередини корпус заповнений сухим азотом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не запотіє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
Lightweight Body - корпус біноклів даної серії виготовлений з особливо легкого полікарбонату, що дозволило зменшити вагу на 10-20%, порівняно з аналогічними моделями конкурентів. При цьому балансування та ергономічні характеристики бінокля лише виграли. Прилад максимально зручно лягати в руки спостерігача, а міцне, комбіноване (частково гладке, частково профільоване) гумове покриття дозволяє надійно зафіксувати бінокль у долонях.
Поворотно-висувні наочники з декількома фіксованими положеннями.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Вага | 0.475 кг |
| Висота | 48 мм |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр об'єктиву | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальна кратність | 30 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Ширина | 114 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Sva | Киев |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 160 x 114 x 48 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,8 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані 50-70 мм |
| Захист | Водонепроникність, Захист від запотівання, Ударостійкий корпус |
| Клас | Для полювання |
| Комплект постачання | Бінокль Кейс Ремінь Кришки об'єктивів Кришки окулярів Інструкція користувача |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з кількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 132 |
| Реальний кут зору | 7,5° |
| Світлосила | 14,4 |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 15,5 |
- Ціна: 9 099 ₴











